Observator » Sport » Scandal la reunirea lui Dinamo

Scandal la reunirea lui Dinamo

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.01.2013, 09:54 | Modificat la 15.10.2020, 00:55

A fost scandal la reunirea lui Dinamo. 30 de ultrasi dinamovisti au venit la primul antrenament din 2013 si i-au luat in colimator pe Badea, Borcea si fratii Becali. Dinamo incepe reconstructia cu Talnar. Care vrea sa prinda Europa cu pustii de la echipa a doua.

A fost scandal la reunirea lui Dinamo. 30 de ultrasi dinamovisti au venit la primul antrenament din 2013 si i-au luat in colimator pe Badea, Borcea si fratii Becali. Dinamo incepe reconstructia cu Talnar. Care vrea sa prinda Europa cu pustii de la echipa a doua.