Video Scene incredibile în Arabia Saudită. Nervos că a fost eliminat, Cristiano Ronaldo a ameninţat arbitrul cu pumnul

Atacantul echipei Al-Nassr, Cristiano Ronaldo, a fost eliminat pe finalul partidei de luni, în semifinala Supercupei Arabiei Saudite, pierdută cu 1-2 în faţa echipei Al-Hilal, informează news.ro.

la 09.04.2024, 09:02

Jucătorul a fost eliminat cu patru minute înainte de final pentru că a dat un cot unui adversar, când echipa sa era condusă cu 2-0. Revoltat de cartonaşul roşu, Cristiano Ronaldo a ridicat ameninţător pumnul spre arbitru.

Pentru Al-Hilal au marcat Al Dawsari (61) şi Malcom (72), iar Sadio Mané a redus din diferenţă în prelungiri (90+9).

Aţi găsit produse alterate printre cumpărăturile pentru 1 Mai?

Observator » Sport » Scene incredibile în Arabia Saudită. Nervos că a fost eliminat, Cristiano Ronaldo a ameninţat arbitrul cu pumnul