Observator » Sport » Selectionerul ar fi preferat tribunele pline la meciul din Ungaria

Selectionerul ar fi preferat tribunele pline la meciul din Ungaria

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.01.2013, 08:20 | Modificat la 13.11.2018, 10:40

Romanii isi freaca palmele de bucurie. Joaca in Ungaria, in Preliminariile Mondialului, fara suporteri in tribune! Piturca este singurul care nu se bucura. Selectionerul ar fi preferat tribunele pline!

Romanii isi freaca palmele de bucurie. Joaca in Ungaria, in Preliminariile Mondialului, fara suporteri in tribune! Piturca este singurul care nu se bucura. Selectionerul ar fi preferat tribunele pline!