Observator » Sport » Spartanul Borcea se gânde şte să se întoarcă la Dinamo

Spartanul Borcea se gânde şte să se întoarcă la Dinamo

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.02.2014, 06:59 | Modificat la 28.02.2014, 08:51

Lui Cristi Borcea îi e dor de zilele bune, când băga bani la Dinamo şi lua trofee. A câştigat 10 în 12 ani ca şef în Ştefan cel Mare. Borcea le-a transmis unor prieteni că e gata să revină la Dinamo, scrie Gazeta Sporturilor.

 "M-am săturat să văd cum Steaua defilează, trebuie pusă la respect", a răbufnit Borcea. O singură problemă are Borcea. Trebuie să scape de Dosarul Transferurilor.

Va afla verdictul judecătorilor săptămâna viitoare, pe 4 martie. Cristi Borcea a renunţat la acţiunile pe care le deţinea la Dinamo în vara lui 2012