Observator » Sport » Steaua, mai dulce ca niciodata!

Steaua, mai dulce ca niciodata!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.11.2010, 20:14 | Modificat la 24.12.2019, 20:35

Ros-albastrii lanseaza bomboane, torturi, ciocolata si arahide, care vor purta emblema clubului. Produsele sunt facute din ciocolata belgiana si se vor gasi in curand in toate hipermarket-urile. Si cei din Stefan cel Mare comercializeaza produse cu emblema clubului. Fanii pot sa bea sampania. Dinamo, lansata in 2007, cand alb-rosii au iesit campioni!

Ros-albastrii lanseaza bomboane, torturi, ciocolata si arahide, care vor purta emblema clubului. Produsele sunt facute din ciocolata belgiana si se vor gasi in curand in toate hipermarket-urile. Si cei din Stefan cel Mare comercializeaza produse cu emblema clubului. Fanii pot sa bea sampania. Dinamo, lansata in 2007, cand alb-rosii au iesit campioni!