Observator » Sport » Ultrasii s-au batut intre ei!

Ultrasii s-au batut intre ei!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.08.2010, 20:44 | Modificat la 01.08.2019, 23:50

Suporterii ros-albastri s-au batut intre ei la Steaua - Timisoara.

Suporterii ros-albastri s-au batut intre ei la Steaua - Timisoara.