Observator » Sport » Unirea Urziceni - Liverpool 1-3

Unirea Urziceni - Liverpool 1-3

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.02.2010, 09:20 | Modificat la 14.03.2020, 01:25

A fost ultima seară europeană din acest sezon pentru echipele româneşti! Unirea Urziceni a părăsit Europa League după ce a pierdut cu Liverpool, în Ghencea. Echipa lui Rony Levy a condus la Bucureşti, dar englezii au marcat de 3 ori consecutiv şi au câştigat cu 3 la 1. În tur a fost 1 la 0 pentru englezi

A fost ultima seară europeană din acest sezon pentru echipele româneşti! Unirea Urziceni a părăsit Europa League după ce a pierdut cu Liverpool, în Ghencea. Echipa lui Rony Levy a condus la Bucureşti, dar englezii au marcat de 3 ori consecutiv şi au câştigat cu 3 la 1. În tur a fost 1 la 0 pentru englezi