Olandezul Robin Van Persie a fost înjurat şi blestemat de soţia unui adversar, după meciul dintre Fenerbahce şi Besiktas, din sferturile Cupei Turciei. Van Persie a marcat golul victoriei lui Fener, 1-0, dar a şi provocat eliminarea lui Dusko Tosic. Soţia sârbului, o divă a muzicii din Balcani, l-a făcut praf pe atacant.

la 06.02.2017 , 17:36

VIDEO CU INCIDENTELE DINTRE VAN PERSIE ŞI TOSIC

După joc, pe contul oficial de pe twitter, Jelena Karleusa a scris: "Van Persie, eşti un prost şi un nenorocit. Rupe-ţi piciorul, idiotule!" Diva a urmărit partida din tribună şi a fost vizibil nemulţumită de ceea ce s-a întâmplat pe teren, când Van Persie l-a provocat pe Tosic, acesta a ripostat şi a vîzut cartonaşul roşu.

Fanii lui Fener au apostrofat-o serios şi pe twitter au apărut sute de mesaje pline de injurii la adresa divei. Aceasta le-a răspuns cu multă aroganţă: "Sunt al naibii de drăguţă ca să fiu deranjată!"

În vârstă de 38 de ani, Karleusa este mama a doi copii şi nu se sfieşte să îşi arate formele generoase pe site-urile de socializare.

Sunteţi de acord ca elevii să fie privaţi de telefoane în timpul orelor?
Observator » Sport » VIDEO Van Persie a fost înjurat şi blestemat de soţia unui adversar. Ce i-a transmis diva sexy