Observator » Știri Paris Hilton

Știri paris hilton

Citeste ultimele stiri pe Observator despre Paris Hilton. Fii informat cu Observatornews.ro, site de stiri care prezinta cele mai noi informatii, reportaje si evenimente din tara si din lume.

Află mai multe
Paris Hilton
Ştiri externe

Școala cu internat unde Paris Hilton susține că a fost abuzată va fi închisă: "Am fost unul dintre acei copii"

Școala cu internat unde Paris Hilton susține că a fost abuzată va fi închisă: "Am fost unul dintre acei copii"

Statul Utah din SUA a revocat licența unui internat unde vedeta Paris Hilton a declarat că a fost abuzată în...

pe 08.07.2026 la 09:51
Casa lui Paris Hilton din Malibu, distrusă în incendiile devastatoare. Vedeta a publicat imagini cu ruinele
Ştiri externe

Casa lui Paris Hilton din Malibu, distrusă în incendiile devastatoare. Vedeta a publicat imagini cu ruinele

Casa lui Paris Hilton din Malibu, distrusă în incendiile devastatoare. Vedeta a publicat imagini cu ruinele

Casa lui Paris Hilton din Malibu a fost distrusă în incendiile care au cuprins megalopolisul californian...

pe 10.01.2025 la 10:35
Paris Hilton a devenit mamă la 41 de ani
Entertainment

Paris Hilton și soțul ei au devenit părinți. Actrița a apelat la ajutorul unei mame-surogat: "Ești deja iubit"

Paris Hilton și soțul ei au devenit părinți. Actrița a apelat la ajutorul unei mame-surogat: "Ești deja iubit"

Paris Hilton și-a luat fanii prin surprindere, după ce a anunțat că fiul ei a venit pe lume. Cunoscuta actriță are un copil...

pe 25.01.2023 la 08:17
Schimbări de ultim moment la festivalul IntenCity din Craiova. Au apărut nume noi, dar au dispărut altele
Evenimente

Schimbări de ultim moment la festivalul IntenCity din Craiova. Au apărut nume noi, dar au dispărut altele

Schimbări de ultim moment la festivalul IntenCity din Craiova. Au apărut nume noi, dar au dispărut altele

Schimbări de ultimul moment în line-up-ul festivalului IntenCity care începe în Craiova. Au apărut...

pe 26.08.2022 la 17:40
Luis Fonsi şi alţi artişti internaţionali, pe scena Festivalului IntenCity din Craiova
Entertainment

Luis Fonsi şi alţi artişti internaţionali, pe scena Festivalului IntenCity din Craiova

Luis Fonsi şi alţi artişti internaţionali, pe scena Festivalului IntenCity din Craiova

Luis Fonsi, Dj Snake sau Jason Derulo sunt doar câteva dintre numele mari care vor urca la sfârşitul acestei...

pe 24.08.2022 la 14:49
De ce l-a refuzat Paris Hilton pe Preşedintele Statelor Unite ale Americii
Entertainment

De ce l-a refuzat Paris Hilton pe Preşedintele Statelor Unite ale Americii: „Mi-au spus că îmi dau un elicopter”

De ce l-a refuzat Paris Hilton pe Preşedintele Statelor Unite ale Americii: „Mi-au spus că îmi dau un elicopter”

Paris Hilton a refuzat o cină organizată de preşedintele Statelor Unite ale Americii, Joe Biden, pentru a ajunge la nunta...

pe 07.07.2022 la 14:44
Paris Hilton este însărcinată. Vedeta de 41 de ani ar fi apelat la fertilizarea in vitro
Ştiri Mondene

Paris Hilton este însărcinată. Vedeta de 41 de ani ar fi apelat la fertilizarea in vitro

Paris Hilton este însărcinată. Vedeta de 41 de ani ar fi apelat la fertilizarea in vitro

Zvonurile apărute în presa americană în ceea ce o privesc pe Paris Hilton spun că vedeta în vârstă de 41 de ani a recurs la...

pe 28.07.2021 la 17:08
Paris Hilton, petrecere extravagantă. Vedeta a împlinit 39 de ani
Ştiri Mondene

Paris Hilton, petrecere extravagantă. Vedeta a împlinit 39 de ani

Paris Hilton, petrecere extravagantă. Vedeta a împlinit 39 de ani

Celebră pentru stilul de viaţă extravagant, ca şi pentru gustul îndoielnic, Paris Hilton a strălucit la petrecerea de...

pe 22.02.2020 la 09:24
Prezentare de modă caritabilă, la Hollywood
Ştiri externe

Prezentare de modă caritabilă, la Hollywood

Prezentare de modă caritabilă, la Hollywood

Vedetele de peste Ocean au defilat pentru femeile cu boli cardiovasculare. Tocmai de aceea, celebrităţile care au păşit pe...

pe 06.02.2020 la 16:37
Paris Hilton a rupt logodna cu actorul Chris Zylka
Ştiri Mondene

Paris Hilton a rupt logodna cu actorul Chris Zylka

Paris Hilton a rupt logodna cu actorul Chris Zylka

Paris Hilton a rupt logodna cu actorul Chris Zylka! Cei doi își făcuseră planuri de căsătorie în luna ianuarie anul trecut,...

pe 21.11.2018 la 11:45
Paris Hilton, show într-un club din Mamaia
Ştiri Mondene

Paris Hilton a ajuns cu elicopterul la Mamaia. Vedeta a postat imagini din România pe reţelele de socializare

Paris Hilton a ajuns cu elicopterul la Mamaia. Vedeta a postat imagini din România pe reţelele de socializare

Paris Hilton a făcut din nou show într-un club din România. Este pentru a doua oară în mai puţin de două luni când vedeta...

pe 19.08.2018 la 20:30
Paris Hilton, un nou show incendiar în Mamaia: "Iubesc Mamaia, Bucureşti!"
Ştiri Mondene

Paris Hilton, un nou show incendiar în Mamaia: "Iubesc Mamaia, Bucureşti!"

Paris Hilton, un nou show incendiar în Mamaia: "Iubesc Mamaia, Bucureşti!"

A fost o seară incendiară în Mamaia, la unul dintre cele mai exclusiviste cluburi din nordul staţiunii. Super-vedeta americană...

pe 19.08.2018 la 08:43
Paris Hilton ar putea reveni în România. Celebra moştenitoare e aşteptată şi pe litoral
Ştiri Mondene

Paris Hilton ar putea reveni în România. Celebra moştenitoare e aşteptată şi pe litoral

Paris Hilton ar putea reveni în România. Celebra moştenitoare e aşteptată şi pe litoral

O zi din viaţa celei mai excentrice milionare de peste ocean este mai plină decât a unui bancher înconjurat de hârtii. Paris...

pe 07.07.2018 la 19:24
Paris Hilton, interviu în exclusivitate pentru Observator: "România este un loc exotic" (Video)
Ştiri Mondene

Paris Hilton, interviu în exclusivitate pentru Observator: "România este un loc exotic" (Video)

Paris Hilton, interviu în exclusivitate pentru Observator: "România este un loc exotic" (Video)

E una dintre cele mai bogate femei din lume - cu o avere estimată la 300 de milioane de dolari. Moşteneşte un imperiu. Şi un...

pe 06.07.2018 la 19:27
Paris Hilton, mărturisiri despre jumătatea ei. Artista a primit un inel de 2 milioane de dolari
Ştiri Mondene

Paris Hilton, mărturisiri despre jumătatea ei. Artista a primit un inel de 2 milioane de dolari

Paris Hilton, mărturisiri despre jumătatea ei. Artista a primit un inel de 2 milioane de dolari

pe 06.07.2018 la 16:53
Paris Hilton, pentru prima dată în România: 'Am auzit că e un loc minunat, sunt foarte încântată'
Ştiri Mondene

Paris Hilton, pentru prima dată în România: 'Am auzit că e un loc minunat, sunt foarte încântată'

Paris Hilton, pentru prima dată în România: 'Am auzit că e un loc minunat, sunt foarte încântată'

Paris Hilton, una dintre cele mai bogate vedete din lume, a venit astăzi, pentru prima dată, în România. Moștenitoarea unui...

pe 05.07.2018 la 19:33
Paris Hilton a ajuns în România
Ştiri Mondene

Paris Hilton a ajuns în România

Paris Hilton a ajuns în România

Starleta americană Paris Hilton a sosit, pentru prima dată, în România! Paris a aterizat în urmă cu doar câteva minute pe...

pe 05.07.2018 la 16:36
Paris Hilton vine în România. Săptămâna viitoare va susţine un show live
Ştiri Mondene

Paris Hilton vine în România. Săptămâna viitoare va susţine un show live

Paris Hilton vine în România. Săptămâna viitoare va susţine un show live

Cea mai faimoasă moştenitoare din lume, Paris Hilton, vine în România

pe 28.06.2018 la 19:43
Paris Hilton vine în România, la NUBA
Inedit

Exclusiv. Paris Hilton vine în România, la NUBA #Summervibes

Exclusiv. Paris Hilton vine în România, la NUBA #Summervibes

Paris Hilton va veni în România săptămâna viitoare, la clubul NUBA Summervibes, o locaţie foarte populară printre vedete, pe...

pe 28.06.2018 la 17:28
Paris Hilton, videoclip incendiar. Vedeta apare dezbrăcată pe un pat din petale de trandafiri
Ştiri Mondene

Paris Hilton, videoclip incendiar. Vedeta apare dezbrăcată pe un pat din petale de trandafiri

Paris Hilton, videoclip incendiar. Vedeta apare dezbrăcată pe un pat din petale de trandafiri

Paris Hilton a lansat primul videoclip din ultimii 12 ani, intitulat "I Need You". Moştenitoarea imperiului Hilton apare dezbrăcată.

pe 17.02.2018 la 09:37
Paris Hilton a fost cerută de soţie cu un inel impresionant, în valoare de două milioane de dolari
Ştiri externe

Paris Hilton a fost cerută de soţie cu un inel impresionant, în valoare de două milioane de dolari

Paris Hilton a fost cerută de soţie cu un inel impresionant, în valoare de două milioane de dolari

Paris Hilton s-a logodit. Controversata starletă, moştenitoare a unui imperiu financiar, a fost cerută în căsătorie de iubitul...

pe 03.01.2018 la 19:45
Paris Hilton, din nou pe scenă! Diva revine în muzică la mai mult de un deceniu de la debut
Ştiri Mondene

Paris Hilton, din nou pe scenă! Diva revine în muzică la mai mult de un deceniu de la debut

Paris Hilton, din nou pe scenă! Diva revine în muzică la mai mult de un deceniu de la debut

Paris Hilton revine în muzică, după mai mult de un deceniu de la apariţia albumului ei de debut, şi pregăteşte un disc...

pe 13.07.2017 la 10:31
Paris Hilton şi Kim Kardashian, din nou prietene
Ştiri Mondene

Paris Hilton şi Kim Kardashian, din nou prietene

Paris Hilton şi Kim Kardashian, din nou prietene

După ani de zile în care au fost la cuţite, Paris Hilton şi Kim Kardashian s-au împacat în timpul sărbătorilor de iarnă....

pe 07.01.2017 la 08:49
Cel mai arogant adolescent din lume: "Oamenii mă INVIDIAZĂ şi înţeleg perfect de ce"
Evenimente

Cel mai arogant adolescent din lume: "Oamenii mă INVIDIAZĂ şi înţeleg perfect de ce"

Cel mai arogant adolescent din lume: "Oamenii mă INVIDIAZĂ şi înţeleg perfect de ce"

La doar 17 ani, Kurt Coleman din Australia este considerat cel mai arogant băiat din lume. El a obţinut acest titlu după ce a...

pe 17.04.2014 la 21:30
Asemănări între vedete şi animale! Fotografii senzaţionale
Evenimente

Asemănări între vedete şi animale! Fotografii senzaţionale

Asemănări între vedete şi animale! Fotografii senzaţionale

Site-ul hollywoodlollipop.com a făcut un colaj de fotografii în care arată asemănările între vedetele showbizz-ului american...

pe 14.01.2014 la 14:35
Paris Hilton s-a făcut  DJ pe sute de mii de dolari
Ştiri Mondene

Paris Hilton s-a făcut DJ pe sute de mii de dolari

Paris Hilton s-a făcut DJ pe sute de mii de dolari

Paris Hilton şi-a uitat cariera de cântăreaţă şi a devenit unul dintre cei mai bine plătiţi DJ ai lumii. Cel puţin aşa...

pe 27.12.2013 la 16:39
Fratele lui Paris Hilton, bătut la ordinul lui Lindsay Lohan
Ştiri Mondene

Fratele lui Paris Hilton, bătut la ordinul lui Lindsay Lohan

Fratele lui Paris Hilton, bătut la ordinul lui Lindsay Lohan

Incident violent în lumea mondenă din Statele Unite! Fratele lui Paris Hilton a fost bătut măr şi o acuză pe Lindsay Lohan că...

pe 09.12.2013 la 07:40
Firul rosu e la moda
Ştiri sociale

Firul rosu e la moda

Firul rosu e la moda

Un fir rosu sa ne apere de deochi, un fir rosu "ca se poarta". De la Madonna, Paris Hilton, Nicole Richie, Aston Kutcher si pina la...

pe 03.12.2012 la 16:58
Paris Hilton socheaza din nou
Ştiri Mondene

Paris Hilton socheaza din nou

Paris Hilton socheaza din nou

Paris Hilton socheaza din nou doar pentru a reveni in atentia publicului. Insa doar in Rusia mai are parte cat de cat de succes. Si...

pe 29.08.2012 la 16:36
Delia Matache, mai tare ca Paris Hilton
Ştiri Mondene

Delia Matache, mai tare ca Paris Hilton

Delia Matache, mai tare ca Paris Hilton

Francezii care pana nu demult erau innebuniti dupa Inna, au cunoscut-o de curand si pe Delia Matache. Si nu oricum, ci intr-un...

pe 16.08.2011 la 06:54
Paris Hilton, femeie de afaceri
Ştiri Mondene

Paris Hilton, femeie de afaceri

Paris Hilton, femeie de afaceri

Intre doua petreceri, Paris Hilton isi face timp si pentru afaceri. Mosnetinoarea imperiului Hilton a mers in Filipine unde se va...

pe 15.08.2011 la 07:01
Nu o suparati pe Paris Hilton
Ştiri Mondene

Nu o suparati pe Paris Hilton

Nu o suparati pe Paris Hilton

Paris Hilton nu accepta usor trecerea anilor. Diva a plecat chiar in mijlocul unui interviu atunci cand reporterul a vrut sa stie...

pe 21.07.2011 la 16:35
Lindsay Lohan, anul negru, in zodia heroinei
Ştiri Mondene

Lindsay Lohan, anul negru, in zodia heroinei

Lindsay Lohan, anul negru, in zodia heroinei

Imaginea actritei Lindsay Lohan nu mai poate fi curatata nici cu toata apa din Atlantic. Presa britanica a pus mana pe niste...

pe 26.09.2010 la 20:10
Noi probleme pentru Paris Hilton
Ştiri Mondene

Noi probleme pentru Paris Hilton

Noi probleme pentru Paris Hilton

Desi a scapat de inchisoare, problemele se tin scai de Paris Hilton. Vedeta a trebuit sa renunte la planurile de vacanta in Tokyo,...

pe 22.09.2010 la 16:49
Cocaina face legea la Hollywood
Ştiri Mondene

Cocaina face legea la Hollywood

Cocaina face legea la Hollywood

Le ridica moralul vedetelor. Sau le arunca la inchisoare. Lindsay Lohan a fost depistata cu urme de drog in sange, deci pe numele ei...

pe 21.09.2010 la 19:54
Evadare in Hawaii
Ştiri Mondene

Evadare in Hawaii

Evadare in Hawaii

Vorbim acum despre Paris Hilton. Ce a mai facut? Deocamdata, nimic. S-a refugiat in Hawaii, departe de familie si de acuzatiile de...

pe 07.09.2010 la 16:44
Paris Hilton se disculpa
Ştiri Mondene

Paris Hilton se disculpa

Paris Hilton se disculpa

Desi a fost prinsa cu mata in sac, sau, mai exact, cu cocaina, Paris Hilton nu se da batuta cu una cu doua. Si incearca sa scape...

pe 30.08.2010 la 16:41
Surorile Crudu si-au schimbat look-ul
Ştiri Mondene

Surorile Crudu si-au schimbat look-ul

Surorile Crudu si-au schimbat look-ul

Cine a trecut ieri prin Herastrau ar fi putut jura ca s-a intalnit cu Megan Fox si Paris Hilton. Erau de fapt surorile Crudu care au...

pe 30.07.2010 la 19:44
Paris Hilton a fost arestata din nou
Ştiri Mondene

Paris Hilton a fost arestata din nou

Paris Hilton a fost arestata din nou

Paris Hilton nu se invata minte. Vedeta a fost arestata pe un aeroport din Corsica. Politistii francezi au gasit, in geanta ei,...

pe 18.07.2010 la 19:39
Reclama incendiara cu Pamela Anderson interzisa in Australia
Ştiri Mondene

Reclama incendiara cu Pamela Anderson interzisa in Australia

Reclama incendiara cu Pamela Anderson interzisa in Australia

Pamela Anderson calca pe urmele lui Paris Hilton! Asemenea bogatei mostenitoare, fosta vedeta din Baywatch este eroina unui spot...

pe 03.03.2010 la 11:24
Cornel Pasat se dezbraca pentru Paris Hilton
Ştiri Mondene

Cornel Pasat se dezbraca pentru Paris Hilton

Cornel Pasat se dezbraca pentru Paris Hilton

Norocul a dat peste Cornel Pasat. Se pare ca striperul se va dezbraca in cadrul unor showuri din America. Iar, la unul dintre...

pe 10.02.2010 la 16:53
Paris se da cu placa
Ştiri Mondene

Paris se da cu placa

Paris se da cu placa

Paris Hilton vrea sa invete snowboarding! Mostenitoarea celebrului lant hotelier si-ar putea angaja o armata de profesori, dar nu...

pe 25.01.2010 la 09:42
ULTIMELE ȘTIRI Vezi ultimele stiri