Observator » Evenimente » Descoperire macabră la Vaslui. Un adolescent de 17 ani a fost găsit mort într-o locuinţă, alături de un alt tânăr în stare gravă (VIDEO)

Descoperire macabră la Vaslui. Un adolescent de 17 ani a fost găsit mort într-o locuinţă, alături de un alt tânăr în stare gravă (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.11.2017, 13:33 | Modificat la 27.11.2017, 14:56

Momente cumplite pentru o familie din judeţul Vaslui. Mama şi-a găsit fiul de 17 ani fără suflare şi pe prietenul lui în stare extrem de gravă.

Momente cumplite pentru o familie din judeţul Vaslui. Mama şi-a găsit fiul de 17 ani fără suflare şi pe prietenul lui în stare extrem de gravă. Cei doi erau intoxicaţi cu monoxid de carbon.

Din primele informaţii, ctragedia s-a produs din cauza unei defecţiuni la o sobă.