Observator » Evenimente » Doi agenţi de la Poliţia Transporturi din Timişoara, acuzaţi că ar fi bătut un bărbat pentru o filmare cu telefonul mobil

Doi agenţi de la Poliţia Transporturi din Timişoara, acuzaţi că ar fi bătut un bărbat pentru o filmare cu telefonul mobil

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.05.2018, 08:12 | Modificat la 03.05.2018, 09:33

Omul spune că a fost dus, cu forţa, la secţie, iar acolo a fost bătut şi ameninţat. Motivul ar fi fost o filmare făcută cu telefonul mobil, care îl are ca protagonist pe unul dintre poliţişti.

Omul spune că a fost dus, cu forţa, la secţie, iar acolo a fost bătut şi ameninţat. Motivul ar fi fost o filmare făcută cu telefonul mobil, care îl are ca protagonist pe unul dintre poliţişti.