Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Bărbat mort pe mormântul fratelui său, ucis în explozia de la o fabrică din Bucureşti

Fratele muncitorului ucis în explozia produsă în urmă cu câteva zile, într-o fabrică din Bucureşti, a murit, astăzi, chiar pe mormântul fratelui său. Bărbatul a făcut infarct atunci când a mers la mormânt pentru a aprinde o lumânare.

de Alin Tarnovschi

la 03.09.2019 , 15:31

Fratele muncitorului ucis în explozia produsă în urmă cu câteva zile, într-o fabrică din Bucureşti, a murit, astăzi, chiar pe mormântul fratelui său.

Bărbatul a făcut infarct atunci când a mers la mormânt pentru a aprinde o lumânare.

După ce i-a venit rău, bărbatul s-a aşezat chiar pe mormânt, acolo unde şi-a dat şi ultima suflare.

Articolul continuă după reclamă

Oamenii aflaţi în cimitirul din satul Izvoru, comuna Vânătorii Mici (Giurgiu) au sunat imediat la numărul unic de urgenţă 112.

La faţa locului s-a deplasat un echipaj medical, însă medicii nu au mai putut face nimic pentru a-l salva pe bărbat.

'A venit salvarea. L-a resuscitat, dar nu s-a putut. A venit Poliţia şi stă de câteva ore acolo ca să vină de la IML de la Giurgiu şi nu a venit. De la 10 stă acolo. De şase ore', a declarat un bărbat care se afla în cimitir.

Fratele acestuia a fost înmormântat în urmă cu câteva zile, după ce şi-a pierdut viaţa în explozia de la o fabrică din Bucureşti.

Alin Tarnovschi Like
Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
Cum gestionaţi scumpirile de Crăciun?
Observator » Evenimente » Bărbat mort pe mormântul fratelui său, ucis în explozia de la o fabrică din Bucureşti