Observator » Evenimente » Bucatari romani, la Cupa Modiala de Sushi

Bucatari romani, la Cupa Modiala de Sushi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.03.2013, 13:45 | Modificat la 10.07.2017, 12:00

Cei mai buni 8 bucatari de sushi si-au dat intalnire la Tokyo la prima Cupa Modiala de Sushi. Printre cele 8 echipe care au concurat a fost si echipa Romaniei condusa de Gavril Georgiu, un clujean de 24 de ani.

Cei mai buni 8 bucatari de sushi si-au dat intalnire la Tokyo la prima Cupa Modiala de Sushi. Printre cele 8 echipe care au concurat a fost si echipa Romaniei condusa de Gavril Georgiu, un clujean de 24 de ani.