Observator » Evenimente » Femeie din Suceava confirmată pozitiv cu coronavirus, în stop cardio-respirator

Femeie din Suceava confirmată pozitiv cu coronavirus, în stop cardio-respirator

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.03.2020, 20:18 | Modificat la 21.03.2020, 20:48

O femeie din Suceava confirmată pozitiv cu coronavirus a intrat în stop cardio-respirator. Femeia a fost transferată la Iași, iar medicii încearcă să o stabilizeze.

O femeie din Suceava confirmată pozitiv cu coronavirus a intrat în stop cardio-respirator. Femeia a fost transferată la Iași, iar medicii încearcă să o stabilizeze.

Ce este mai grav, însă, spun sursele, este că femeia a trecut prin mai multe secţii ale Spitalului Judeţean din Suceva şi a intrat în contact cu mai mulţi medici şi asistente, până când să fie confirmată. 

Aflaţi toate detaliile din materialul video de mai sus.

Articolul continuă după reclamă