Observator » Evenimente » Gabriel Cotabiță vrea să revină pe scenă!

Gabriel Cotabiță vrea să revină pe scenă!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.07.2015, 15:11 | Modificat la 02.07.2015, 15:16

Gabriel Cotabiţă îşi pregăteşte revenirea pe scenă. Le-a spus-o compozitorul Horia Moculescu reporterilor Observator

Gabriel Cotabiţă îşi pregăteşte revenirea pe scenă. Le-a spus-o compozitorul Horia Moculescu reporterilor Observator. 

Moculescu l-a vizitat pe artist la spital. Şi i-a promis că îi va compune o piesă. Şi el, şi Cotabiţă, sunt  încrezători că o vor lansa nu mai târziu de sfârşitul acestui an. Dincolo de proiectele muzicale, cei doi au vorbit şi despre miracolul revenirii cântăreţului.

Ce spune Gabriel Cotabiţă despre accidentul de la sală, despre perioada de comă şi despre recuperare, aflaţi la Observator 19. Cu Andreea Berecelanu.

Articolul continuă după reclamă