Observator » Evenimente » Cum a petrecut Gigi Becali Crăciunul în penitenciar

Cum a petrecut Gigi Becali Crăciunul în penitenciar

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.12.2013, 19:19 | Modificat la 25.12.2013, 19:46

Becali păstrează aprins spiritul Crăciunului şi-n închisoare! În seara de Ajun, a fost dirijor! A cântat colinde până-n miezul nopţii. N-a uitat nici de familie. A vorbit la telefon cu soţia sa, Luminiţa!

A transmis urări pentru toată familia. Iar, astăzi, a împărţit masa cu colegii de celulă. Sărmăluţele de-acasă şi brânza de capră au mai alinat dorul de vremurile când încingea petreceri de la Crăciun până la Revelion!