Observator » Evenimente » Mai mulţi şoferi din Dâmboviţa şi-au găsit maşinile distruse în parcare

Mai mulţi şoferi din Dâmboviţa şi-au găsit maşinile distruse în parcare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.05.2018, 13:26 | Modificat la 25.05.2018, 15:26

Situaţie incredibilă într-un oraş din Dâmboviţa. Mai mulţi proprietari de maşini şi-au găsit autoturismele distruse. Un vecin, spun ei, le-a înţepat roţile. Culmea e că făptaşul ar fi chiar tatăl şefului Poliţiei Rutiere Dâmboviţa, acuză oamenii.

Situaţie incredibilă într-un oraş din Dâmboviţa. Mai mulţi proprietari de maşini şi-au găsit autoturismele distruse. Un vecin, spun ei, le-a înţepat roţile. Culmea e că făptaşul ar fi chiar tatăl şefului Poliţiei Rutiere Dâmboviţa, acuză oamenii.