Observator » Evenimente » Maratonul prin noroi

Maratonul prin noroi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.06.2016, 19:44 | Modificat la 14.02.2017, 17:50

Peste 300 de oameni au înotat azi în noroi. Nu din cauza ploilor. Au participat la un maraton. Pe o cursă de cinci kilometri, sportivi, poliţişti, atleţi şi oameni simpli şi-au testat rezistenţa ca militarii.

Peste 300 de oameni au înotat azi în noroi. Nu din cauza ploilor. Au participat la un maraton. Pe o cursă de cinci kilometri, sportivi, poliţişti, atleţi şi oameni simpli şi-au testat rezistenţa ca militarii.