Observator » Evenimente » Sediul Inspectoratului Teritorial de Muncă Gorj, prădat de hoți

Sediul Inspectoratului Teritorial de Muncă Gorj, prădat de hoți

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.02.2019, 16:12 | Modificat la 18.02.2019, 17:12

Sediul Inspectoratului Teritorial de Muncă Gorj a fost spart. Hoţii au reuşit să intre în sediu, după ce au spart o o fereastră din spatele clădirii.

Sediul Inspectoratului Teritorial de Muncă Gorj a fost spart. Hoţii au reuşit să intre în sediu, după ce au spart o o fereastră din spatele clădirii.