Observator » Evenimente » Un bărbat de 30 de ani, găsit mort într-o dubă parcată pe o stradă în Baia Mare

Un bărbat de 30 de ani, găsit mort într-o dubă parcată pe o stradă în Baia Mare

Monica Palade | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.01.2023, 17:37 | Modificat la 16.01.2023, 17:37

Sfârșit tragic pentru un tânăr de 30 de ani. Acesta a fost găsit mort, într-o dubă, parcată pe o stradă în Baia Mare. Oamenii sunt cei care au dat alerta, după ce au observat că bărbatul nu dă semne vitale.

Medicii sosiți la fața locului nu au mai putut să facă nimic pentru tânăr decât să constate decesul. Din primele informații, bărbatul s-ar fi înecat cu propria sa vomă în timp ce se afla în propria sa dubă.

Acesta ar fi plecat băut de acasă, cu o seară înainte, după ce s-ar fi certat cu familia, informează reporterul Observator Simona Vasiac.

Oamenii au încercat să dea de el fără succes. Tânărul nu era căsătorit.

Articolul continuă după reclamă