Observator » Evenimente » Dosarul "Grădiniţa groazei" din Constanţa, la tribunal: educatoarele îşi susţin nevinovăţia

Dosarul "Grădiniţa groazei" din Constanţa, la tribunal: educatoarele îşi susţin nevinovăţia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.09.2017, 16:23 | Modificat la 07.09.2017, 17:58

A fost un nou termen în dosarul "Grădiniţa groazei" din Constanţa! Şi astăzi s-a discutat despre audierea copiilor bătuţi de educatoare, iar judecătoarea a decis că cei mici nu pot fi audiaţi sub nicio formă. Educatoarele au fost şi ele prezente, dar au continuat să-şi susţină nevinovăţia.

A fost un nou termen în dosarul "Grădiniţa groazei" din Constanţa! Şi astăzi s-a discutat despre audierea copiilor bătuţi de educatoare, iar judecătoarea a decis că cei mici nu pot fi audiaţi sub nicio formă. Educatoarele au fost şi ele prezente, dar au continuat să-şi susţină nevinovăţia.