Observator » Evenimente » Un student a ajuns în stare gravă la spital, după ce a consumat etnobotanice. Diagnosticul şocant făcut de medici (VIDEO)

Un student a ajuns în stare gravă la spital, după ce a consumat etnobotanice. Diagnosticul şocant făcut de medici (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.11.2017, 16:16 | Modificat la 08.11.2017, 17:09

Un student de 23 de ani a ajuns în stare gravă la spitalul din Ploieşti! Medicii spun că tânărul s-ar fi intoxicat de la prea multe etnobotanice.