Observator » Evenimente » Urgenţă medicală la metroul din Capitală. O persoană a fost preluată de SMURD

Urgenţă medicală la metroul din Capitală. O persoană a fost preluată de SMURD

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.05.2018, 13:26 | Modificat la 24.05.2018, 15:37

A fost înghesuială mare la metrou, în această dimineaţă. Mai multe trenuri au fost oprite, iar sute de oameni au aşteptat garnitura în staţii. Motivul întârzierilor şi aglomeraţiei a fost o urgenţă medicală.

A fost înghesuială mare la metrou, în această dimineaţă. Mai multe trenuri au fost oprite, iar sute de oameni au aşteptat garnitura în staţii. Motivul întârzierilor şi aglomeraţiei a fost o urgenţă medicală.