Observator » Ştiri externe » A intrat in coma dupa 14 ore de munca

A intrat in coma dupa 14 ore de munca

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.06.2010, 16:23 | Modificat la 09.04.2017, 03:45

Munca pana la epuizare a mai facut o victima printre romani, in Spania. Un fost militar din Craiova a picat din picioare, dupa 14 ore petrecute la serviciu si s-a lovit puternic la cap. Lucra ca ospatar si visa sa ii ofere fiului un trai mai bun. Acum este in coma, dar reactioneaza la auzul vocii mamei lui. De cand s-a intamplat nenorocirea, femeia a plecat in Peninsula si sta numai la spital

Munca pana la epuizare a mai facut o victima printre romani, in Spania. Un fost militar din Craiova a picat din picioare, dupa 14 ore petrecute la serviciu si s-a lovit puternic la cap. Lucra ca ospatar si visa sa ii ofere fiului un trai mai bun. Acum este in coma, dar reactioneaza la auzul vocii mamei lui. De cand s-a intamplat nenorocirea, femeia a plecat in Peninsula si sta numai la spital