Observator » Ştiri externe » Barack Obama a fost pe post de selfie-stick pentru fostul său adversar în lupta pentru Casa Albă

Barack Obama a fost pe post de selfie-stick pentru fostul său adversar în lupta pentru Casa Albă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.09.2016, 19:40 | Modificat la 04.11.2018, 22:05

Aflat la un eveniment alturi de Obama, George W Bush a acceptat solicitarea unei admiratoare de a face împreună un selfie. S-a dovedit însă că nici el, nici admiratoarea nu ştiau să facă fotografia. A fost momentul în care fostul preşedinte a apelat la competenţele actualului preşedinte. L-a rugat să îi arate cum se face un selfie. În schimb, Obama s-a oferit să facă el fotografia.

Aflat la un eveniment alturi de Obama, George W Bush a acceptat solicitarea unei admiratoare de a face împreună un selfie. S-a dovedit însă că nici el, nici admiratoarea nu ştiau să facă fotografia. A fost momentul în care fostul preşedinte a apelat la competenţele actualului preşedinte. L-a rugat să îi arate cum se face un selfie. În schimb, Obama s-a oferit să facă el fotografia.