Observator » Ştiri externe » Caz socant in Rusia: O mama si-a ucis cei doi copii aruncandu-i de la etajul al 15-lea

Caz socant in Rusia: O mama si-a ucis cei doi copii aruncandu-i de la etajul al 15-lea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.06.2012, 13:23 | Modificat la 16.02.2018, 11:00

O dubla crima socheaza Rusia. O mama de 30 de ani si-a aruncat copiii de la etajul 15 al unui bloc. Cei doi baieti de 4 si de 7 ani au murit pe loc. Mama ucigasa a avut si o explicatie: se saturase de ei.

O dubla crima socheaza Rusia. O mama de 30 de ani si-a aruncat copiii de la etajul 15 al unui bloc. Cei doi baieti de 4 si de 7 ani au murit pe loc. Mama ucigasa a avut si o explicatie: se saturase de ei.