Observator » Ştiri externe » Cel mai norocos turist din Caraibe

Cel mai norocos turist din Caraibe

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.07.2015, 09:04 | Modificat la 26.07.2015, 09:16

Fulgerul nu loveşte de două ori în acelaşi loc, dar norocul o face. O demonstrează un american. Bărbatul a câştigat o vacanţă în Caraibe pentru două persoane, dar a mers singur, pentru că soţia n-a vrut să o lase singură pe fetiţa pe care tocmai a adus-o pe lume. Şi ca să-i arate partenerei cât de greu îi este fără ea turistul s-a fotografiat în diverse locuri

Fulgerul nu loveşte de două ori în acelaşi loc, dar norocul o face. O demonstrează un american.  Bărbatul a câştigat o vacanţă în Caraibe pentru două persoane, dar a mers singur, pentru că soţia n-a vrut să o lase singură pe fetiţa pe care tocmai a adus-o pe lume. Şi ca să-i arate partenerei cât de greu îi este fără ea turistul s-a fotografiat în diverse locuri

În fiecare poză singur şi trist. Imaginile au fost văzute şi de ministrul turismului din caraibe, pe internet, iar oficialul i-a oferit o nouă vacanţă de vis americanului. De data asta pentru trei persoane. Aşa că turistul s-a întors în destinaţia de vis alături de fiica şi soţia sa.

Şi a făcut poze în aceleaşi locuri impreună cu cele două de data asta cu un zâmbet larg pe chip.

Articolul continuă după reclamă