Observator » Ştiri externe » Copilul i-a fost rapit, de tata, de 3 ani

Copilul i-a fost rapit, de tata, de 3 ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.02.2011, 13:41 | Modificat la 29.11.2016, 19:55

O mama din Canada, de origine romana nu si-a mai vazut copilul de aproape 3 ani, de cand acesta a fost rapit de tata si adus in Romania. In acest timp, femeia nu a avut liniste. L-a dat pe barbat in judecata si a primit custodia totala a copilului. A fost, insa, in zadar. La aproape un an de atunci, copilul inca este in Bucuresti.

O mama din Canada, de origine romana nu si-a mai vazut copilul de aproape 3 ani, de cand acesta a fost rapit de tata si adus in Romania. In acest timp, femeia nu a avut liniste. L-a dat pe barbat in judecata si a primit custodia totala a copilului. A fost, insa, in zadar. La aproape un an de atunci, copilul inca este in Bucuresti.