Observator » Ştiri externe » Fotbaliştii s-au filmat jonglând cu hârtia igienică și au lansat provocarea de a sta în casă (Video)

Fotbaliştii s-au filmat jonglând cu hârtia igienică și au lansat provocarea de a sta în casă (Video)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.03.2020, 23:39 | Modificat la 20.03.2020, 23:41

Fotbaliştii respectă cu sfinţenie îndemnul de a sta acasă. Asta nu înseamnă că stau degeaba. Au lansat provocarea de a jongla cu hârtia igienică, cel mai "vânat" produs din magazine în această perioadă. Gică Hagi nu a stat deoparte! A arătat că talentul nu moare niciodată.

  • Fotbaliştii s-au filmat jonglând cu hârtia igienică și au lansat provocarea de a sta în casă
  • Hagi, Messi sau Sergio Ramos au acceptat provocarea

Fotbaliştii respectă cu sfinţenie îndemnul de a sta acasă. Asta nu înseamnă că stau degeaba. Au lansat provocarea de a jongla cu hârtia igienică, cel mai "vânat" produs din magazine în această perioadă. Gică Hagi nu a stat deoparte! A arătat că talentul nu moare niciodată.

Lionel Messi, Sergio Ramos, Răzvan Marin sau Tudor Băluță sunt câțiva dintre jucătorii care au acceptat provocarea.