Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Trei români, condamnați la 9 ani de închisoare în Italia după ce au chinuit timp de opt ore o tânără de 20 de ani

Trei români au fost condamnați la câte 9 ani de închisoare în Italia, după ce au chinuit timp de opt ore o tânără de 20 de ani.

de Redactia Observator

la 07.04.2018 , 15:53

Trei români au fost condamnați la câte 9 ani de închisoare în Italia, după ce au chinuit timp de opt ore o tânără de 20 de ani.

Cei trei români, Cătălin Tănasă (33 de ani), Florin Tănasă (27 de ani) și Adrian Tudose (30 de ani, au violat-o pe tânara de 20 de ani timp de mai multe ore.

Fata, care are un handicap psihic ușor, avea o relație cu unul dintre români, Florin Tănasă.

Articolul continuă după reclamă

În octombrie 2010, fata a fost obligată să intre în apartamentul lui Cătălin Tănasă, unde a fost supusă unor perversiuni sexuale timp de mai multe ore.

Acum, un tribunal din Potenza i-a condamnat pe cei trei la câte nouă ani de închisoare.

Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
V-a adus Moş Crăciun tot ce v-aţi dorit?
Observator » Ştiri externe » Trei români, condamnați la 9 ani de închisoare în Italia după ce au chinuit timp de opt ore o tânără de 20 de ani