Observator » Ştiri externe » Mai multi tineri rusi au escaladat fara hamuri de siguranta cea mai inalta din Europa

Mai multi tineri rusi au escaladat fara hamuri de siguranta cea mai inalta din Europa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.12.2012, 16:41 | Modificat la 30.06.2017, 19:50

Misiune? Nebunie! Asa poate fi intitulata aventura unor tineri rusi care au escaladat o cladire care se anunta a fi cea mai inalta din Europa, cand va fi gata. E in Moscova si momentan e la stadiul de structura de otel cu schele metalice pe care inclusiv muncitorii profesionisti isi tin respiratia cand lucreaza si clar poarta hamuri de siguranta.

Misiune? Nebunie! Asa poate fi intitulata aventura unor tineri rusi care au escaladat o cladire care se anunta a fi cea mai inalta din Europa, cand va fi gata. E in Moscova si momentan e la stadiul de structura de otel cu schele metalice pe care inclusiv muncitorii profesionisti isi tin respiratia cand lucreaza si clar poarta hamuri de siguranta.