PANICĂ la Londra: Oamenii au SĂRIT dintr-un tren după ce au auzit o bubuitură puternică. Era o bormaşină... (FOTO şi VIDEO)
Britanicii au trecut prin momente de panică din cauza...unei bormaşini care s-a supraîncălzit. Oamenii au sărit din vagoane după ce au auzit un zgomot puternic. La faţa locului au fost trimise două maşini de pompieri, paramedici şi poliţişti.
Britanicii au trecut prin momente terifiante din cauza...unei bormaşini care s-a supraîncălzit. Oamenii au sărit din vagoane după ce au auzit un zgomot puternic. La faţa locului au fost trimise două maşini de pompieri, paramedici şi poliţişti.
Angajaţii de la metrou au povestit "teroarea" prin care au trecut, iar serviciile de urgenţă au spus că au intervenit rapid pentru a gestiona o "defecţiune electrică".
![](http://observator.tv/uploads/modules/news/0/2017/2/8/198641/1486549668dd8c7e66.jpg)
Iniţial , angajaţii de la metrou le-au spus pasagerilor că a explodat o baterie, iar ulterior au anunţat că este vorba despre o bormaşină.
- CUTREMUR PUTERNIC în Vrancea!
- ÎNFIORĂTOR! Un român şi-a MĂCELĂRIT soţia şi a înregistrat momentul pe telefon. Femeia a fost găsită...
- Zi de foc pentru trupele ucrainene. Peste 260 de atacuri ruseşti, din toate direcţiile, la Pokrovsk
- Cel mai ambiţios proiect al omenirii. Un milionar anonim finanţează crearea primei aşezări umane subacvatice
- Proiectul lui Zelenski, distrus din faşă. Polonia anunţă că UE nu va înfiinţa o armată a Europei
Înregistrări video îl înfăţişează pe un angajat spunând că a avut loc un mic incendiu, iar cel care a filmat momentul poate fi auzit spunând că fumul creează panică.
![](http://observator.tv/uploads/modules/news/0/2017/2/8/198641/14865499622ef2de4e.jpg)
Potrivit autorităţilor, câteva persoane au fost rănite uşor.
![](http://observator.tv/uploads/modules/news/0/2017/2/8/198641/148654992179154f79.jpg)
"Câteva persoane au suferit răni minore şi au fost trataţi la faţa locului. În prezent, incidenul nu este tratat ca unul suspicios", a declarat un poliţist.
În urma incidentului, cirulaţia metrourilor a fost îngreunată.
![](http://observator.tv/uploads/modules/news/0/2017/2/8/198641/14865497652c04ef98.jpg)
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰