Observator » Ştiri externe » O tânără a născut în secţia de pompieri de la Capitoliul din Washington

O tânără a născut în secţia de pompieri de la Capitoliul din Washington

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.08.2019, 16:59 | Modificat la 06.08.2019, 18:01

Pompierii din Washington DC au avut parte de o zi de neuitat la locul de muncă. O tânără a născut chiar pe podeaua secţiei de pompieri de la Capitoliu. Mama şi bebeluşul sunt perfect sănătoşi, iar moaşele neaşteptate se declară fericite după intervenţia de succes.

Pompierii din Washington DC au avut parte de o zi de neuitat la locul de muncă. O tânără a născut chiar pe podeaua secţiei de pompieri de la Capitoliu. Mama şi bebeluşul sunt perfect sănătoşi, iar moaşele neaşteptate se declară fericite după intervenţia de succes.