Autoritatile din Aiud au construit sere in care cultiva flori
Autoritatile din Aiud au gasit solutia ca sa faca economii la buget. Ba mai mult, sa si castige bani in plus. Au construit sere in care cultiva flori care mai de care mai frumoase. Multe dintre ele sfarsesc in rondurile din oras iar restul merge la vanzare. Iar profitul nu e deloc de neglijat.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Autoritatile din Aiud au gasit solutia ca sa faca economii la buget. Ba mai mult, sa si castige bani in plus. Au construit sere in care cultiva flori care mai de care mai frumoase. Multe dintre ele sfarsesc in rondurile din oras iar restul merge la vanzare. Iar profitul nu e deloc de neglijat.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰