Observator » Ştiri sociale » Buluc la muzee

Buluc la muzee

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.05.2011, 09:12 | Modificat la 08.06.2018, 22:25

Si editia din acest an a "Noptii muzeelor" a fost de succes. Mii de bucuresteni s-au inghesuit sa treaca pragul institutiilor din Capitala, dornici sa admire exponatele de care cam uita in restul anului. Cel mai cautat a fost Muzeul Labirint, care a reusit sa stranga trei mii de vizitatori in doar doua ore.

Si editia din acest an a "Noptii muzeelor" a fost de succes. Mii de bucuresteni s-au inghesuit sa treaca pragul institutiilor din Capitala, dornici sa admire exponatele de care cam uita in restul anului. Cel mai cautat a fost Muzeul Labirint, care a reusit sa stranga trei mii de vizitatori in doar doua ore.