Observator » Ştiri sociale » Gabriel Cotabiţă s-a întors în sala de fitness

Gabriel Cotabiţă s-a întors în sala de fitness

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.11.2015, 19:20 | Modificat la 26.11.2015, 19:42

La aproape şapte luni de când a ieşit mai mult mort decât viu dintr-o sală de fitness, Gabriel Cotabiţă are din nou puterea să glumească printre aparate

La aproape şapte luni de când a ieşit mai mult mort decât viu dintr-o sală de fitness, Gabriel Cotabiţă are din nou puterea să glumească printre aparate

Are nevoie de ele ca să-şi recapete tonusul după perioada lungă petrecută pe patul de spital. Cântăreţul ne-a arătat în exclusivitate cum decurge o şedinţă de terapie şi ne-a vorbit despre antrenamentul care era să-i aducă sfârşitul.