Observator » Ştiri sociale » Oamenii din Vrancea au ramas cu problemele

Oamenii din Vrancea au ramas cu problemele

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.02.2012, 08:56 | Modificat la 29.12.2017, 17:30

Oamenii din Vrancea au scapat de ninsori, dar au ramas cu problemele. Sinistratii zapezilor au fost izolati zile la rand de restul lumii, iar acum nu mai dorm de grija inundatiilor. Au primit o alinare de la voluntarii Fundatiei Mereu Aproape dar si o mana de ajutor de la Andrei Zaharescu.

Oamenii din Vrancea au scapat de ninsori, dar au ramas cu problemele. Sinistratii zapezilor au fost izolati zile la rand de restul lumii, iar acum nu mai dorm de grija inundatiilor. Au primit o alinare de la voluntarii Fundatiei Mereu Aproape dar si o mana de ajutor de la Andrei Zaharescu.