Observator » Ştiri sociale » Politicienii români au luat în greutate, dar vor să slăbească

Politicienii români au luat în greutate, dar vor să slăbească

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.03.2014, 19:36 | Modificat la 11.03.2014, 20:14

La ei, casele sunt mari. Maşinile sunt mari, conturile la fel.

Pe principiul "mărimea contează" mulţi politicieni au devenit mari. La propriu. Cumpătarea nu este chiar o virtute a politicienilor noştri. Unora, avuţia li se citeşte pe chip.

Mulţi recunosc faptul că s-au îngrăşat peste măsură şi acum încearcă prin orice mijloc să slăbească.