Observator » Ştiri sociale » Protest extrem la sediul Ministerului Mediului

Protest extrem la sediul Ministerului Mediului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.01.2012, 13:31 | Modificat la 25.05.2017, 22:55

Protest cu incidente la sediul ministerului Mediului. In urma cu scurt timp, mai multi activisti Greenpeace au reusit sa intre peste ministrul Laslo Borbely, in birou, chiar in timpul unei intalniri. Iar cativa dintre ei s-au legat cu lanturi de calorifer.

Protest cu incidente la sediul ministerului Mediului. In urma cu scurt timp, mai multi activisti Greenpeace au reusit sa intre peste ministrul Laslo Borbely, in birou, chiar in timpul unei intalniri. Iar cativa dintre ei s-au legat cu lanturi de calorifer.