Romania, raiul spagilor
Daca nu dai, nu ai. E sloganul potrivit pentru romani. Ei muncesc primele 16 zile din an pentru altii. Ca sunt medici, profesori, asistente,infirmiere, nu conteaza. Statisticile arata ca cele mai multe spagi se dau in spitale. Adica, romanii fac, anual rectificarea de buget pentru ministerul sanatatii.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Daca nu dai, nu ai. E sloganul potrivit pentru romani. Ei muncesc primele 16 zile din an pentru altii. Ca sunt medici, profesori, asistente,infirmiere, nu conteaza. Statisticile arata ca cele mai multe spagi se dau in spitale. Adica, romanii fac, anual rectificarea de buget pentru ministerul sanatatii.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰