Observator » Ştiri sociale » Un om al strazii a fost zidit in toaleta

Un om al strazii a fost zidit in toaleta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.03.2011, 07:24 | Modificat la 21.06.2017, 11:25

Un om al strazii din Constanta a fost blocat intr-o toaleta publica dezafectata. O echipa de muncitori a zidit intrarea in cladire, dar barbatul dormea. Ore bune a zacut omul captiv sub pamant si a batut in placa de beton. Din fericire un trecator l-a auzit si a chemat ajutoare.

Un om al strazii din Constanta a fost blocat intr-o toaleta publica dezafectata. O echipa de muncitori a zidit intrarea in cladire, dar barbatul dormea. Ore bune a zacut omul captiv sub pamant si a batut in placa de beton. Din fericire un trecator l-a auzit si a chemat ajutoare.