Observator » Sport » Aproape gata

Aproape gata

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.08.2011, 20:10 | Modificat la 02.02.2021, 15:14

A fost etapa capetelor sparte in Liga a doua. In direct la GSPTV, Gloria Bistrita a jucat primul meci la matineu dupa 21 de ani. A scos doar un egal, 1-1, cu echipa lui Gica Popescu, Chindia Targoviste. Golul etapei l-a dat Florin Manea la Otopeni, in remiza, 1-1, cu Sageata Navodari.

A fost etapa capetelor sparte in Liga a doua. In direct la GSPTV, Gloria Bistrita a jucat primul meci la matineu dupa 21 de ani. A scos doar un egal, 1-1, cu echipa lui Gica Popescu, Chindia Targoviste. Golul etapei l-a dat Florin Manea la Otopeni, in remiza, 1-1, cu Sageata Navodari.