Observator » Sport » Au pus tunurile pe Balaj

Au pus tunurile pe Balaj

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.11.2010, 20:16 | Modificat la 12.06.2018, 11:05

"Balaj ne-a arbitrat smechereste!" urla Cristi Borcea dupa Dinamo Craiova 2-2. "Gaman i-a spart fata lui Cristea si trebuia eliminat, iar la hentul Barboianu eliminare si penalti!" ar fi vrut Borcea. Piturca a sarit si el la gatul lui Balaj. A cerut penalti la interventia lui Moti la Ologu.

"Balaj ne-a arbitrat smechereste!" urla Cristi Borcea dupa Dinamo Craiova 2-2. "Gaman i-a spart fata lui Cristea si trebuia eliminat, iar la hentul Barboianu eliminare si penalti!" ar fi vrut Borcea. Piturca a sarit si el la gatul lui Balaj. A cerut penalti la interventia lui Moti la Ologu.