Observator » Sport » Becali a visat ca Steaua bate cu 3-1 in finala

Becali a visat ca Steaua bate cu 3-1 in finala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.05.2011, 20:22 | Modificat la 27.12.2018, 18:35

Gigi Becali a inceput sa viseze iar: Steaua va invinge Dinamo cu 3 - 0 si va aduce Cupa in Ghencea. Dar lui Gigi nu i s-au mai aratat in vis si jucatorii decisivi, ca pe vremuri. Stie doar ca va fi si un. autogol dinamovist!

Gigi Becali a inceput sa viseze iar: Steaua va invinge Dinamo cu 3 - 0 si va aduce Cupa in Ghencea. Dar lui Gigi nu i s-au mai aratat in vis si jucatorii decisivi, ca pe vremuri. Stie doar ca va fi si un. autogol dinamovist!