Observator » Sport » Becali: "Am mai lua, dar pe cine!"

Becali: "Am mai lua, dar pe cine!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.01.2010, 20:50 | Modificat la 21.06.2018, 07:30

Steaua ramane fara capitan! Sorin Ghionea se face turc, pentru 250.000 de euro salariu anual, plus 100.000 de euro la semnatura, atat cat ii da Ghenslerbirli. Si la sosiri Steaua sta bine: a adus doi fotbalisti de la liceele din America: un iranian si un brazilian. Gasiti pe internet, pe site-uri de socializare.

Steaua ramane fara capitan! Sorin Ghionea se face turc, pentru 250.000 de euro salariu anual, plus 100.000 de euro la semnatura, atat cat ii da Ghenslerbirli. Si la sosiri Steaua sta bine: a adus doi fotbalisti de la liceele din America: un iranian si un brazilian. Gasiti pe internet, pe site-uri de socializare.