Observator » Sport » Becali l-a criticat dur pe Stoichita

Becali l-a criticat dur pe Stoichita

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.03.2010, 20:15 | Modificat la 03.08.2017, 13:35

Dupa 1-1 cu CFR Cluj, Mihai Stoichita a patit ca si Hagi in 2007. Patronul Gigi Becali l-a criticat in public pe antrenor, care s-a enervat si a vrut sa renunte atunci cand a aflat.

Dupa 1-1 cu CFR Cluj, Mihai Stoichita a patit ca si Hagi in 2007. Patronul Gigi Becali l-a criticat in public pe antrenor, care s-a enervat si a vrut sa renunte atunci cand a aflat.