Observator » Sport » Becali: “Steaua a renascut!”

Becali: “Steaua a renascut!”

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.11.2011, 19:59 | Modificat la 09.12.2017, 15:45

Steaua a renascut! O spune orgolios patronul Gigi Becali dupa ce echipa lui s-a chinuit tocmai cu nou-promovata Concordia Chiajana! Gigi ameninta ca intra peste echipa in vestiar daca nu are 2-0 la pauza. Dar a stat linistit, chiar la 1-0 pentru adversari. Dupa meci a spus ca nu i-a fost frica niciodata!

Steaua a renascut! O spune orgolios patronul Gigi Becali dupa ce echipa lui s-a chinuit tocmai cu nou-promovata Concordia Chiajana! Gigi ameninta ca intra peste echipa in vestiar daca nu are 2-0 la pauza. Dar a stat linistit, chiar la 1-0 pentru adversari. Dupa meci a spus ca nu i-a fost frica niciodata!