Observator » Sport » Bine ai plecat din Ghencea!

Bine ai plecat din Ghencea!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.06.2011, 20:09 | Modificat la 19.06.2018, 08:35

Fanii Stelei au sarbatorit plecarea lui Gigi din Ghencea, dar au cerut ca echipa sa vina inapoi!Cativa suporteri au afisat un banner cu mesajul BINE AI PLECAT. Si l-au luat la rost pe patron pentru ca a calcat in picioare fostele glorii. Ultrasii sunt suparati pentru ca nu stiu unde vor vedea meciurile favoritilor in sezonul urmator.

Fanii Stelei au sarbatorit plecarea lui Gigi din Ghencea, dar au cerut ca echipa sa vina inapoi!Cativa suporteri au afisat un banner cu mesajul BINE AI PLECAT. Si l-au luat la rost pe patron pentru ca a calcat in picioare fostele glorii. Ultrasii sunt suparati pentru ca nu stiu unde vor vedea meciurile favoritilor in sezonul urmator.