Observator » Sport » "Cainii" ies la atac!

"Cainii" ies la atac!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.10.2010, 20:16 | Modificat la 18.06.2018, 09:10

Dinamo joaca in derby cu stadionul plin, iar ca sa nu-si supere din nou suporterii Andone promite ploaie de goluri in poarta stelistilor.

Dinamo joaca in derby cu stadionul plin, iar ca sa nu-si supere din nou suporterii Andone promite ploaie de goluri in poarta stelistilor.