Observator » Sport » "Cainii" viseaza tot la Liga Campionilor

"Cainii" viseaza tot la Liga Campionilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.05.2010, 20:16 | Modificat la 13.11.2018, 09:35

Dinamovistii sunt la mila divina. "Vom merge in Liga Campionilor cand o vrea Dumnezeu", spune Marius Niculae, care se lupta insa pentru ultimul loc de Europa League.

Dinamovistii sunt la mila divina. "Vom merge in Liga Campionilor cand o vrea Dumnezeu", spune Marius Niculae, care se lupta insa pentru ultimul loc de Europa League.